Meie jaoks on väga oluline, et laste ja noorte treeningud oleksid eakohased. Seetõttu jälgime laste ja noorte treeningute puhul bioloogilise küpsemise ja füüsilise kasvu teatavaid piiranguid. Kõiki füüsilisi omadusi saab treenida juba väga noores eas, kuid erinevatel kehalistel võimetel on erinevad sensitiivsed perioodid. Ehk siis periood, kus teatud võimed arenevad õige lähenemise ning korrektsete treeningute puhul eriti kiiresti.

8-12 aastaste laste grupis arendame koordinatsiooni, painduvust, kiirust, reaktsiooni kiirust ja vastupidavust.

RAMM klubis on esikohal laste füüsiline ja vaimne areng ning turvaline treenimine. Vaid sellise teadliku lähenemisega treenime tugevatest, tervetest ja tarkadest inimestest tulevased maailmameistrid.

Võitlema õppimise kõrval on olulisemaks tulemuseks lapse üldise sportliku võimekuse arendamine. RAMM klubis treeniv laps saab kaasa hea üldfüüsilise ettevalmistuse, et olla edukas mistahes spordialal ja mis veelgi olulisem - kasvab terveks, enesekindlaks ja tugevaks inimeseks, et elada täisväärtuslikku elu.

Treeningusse võtta kaasa

  • Trennisärk ja –püksid (millel pole lukke, trukke, neete ja muid osasid, mis võiksid treeningkaaslasi vigastada)
  • Plätud (et vältida mustuse matile kandmist. Treeningud on matil paljajalu)
  • Hambakaitse
  • MMA amatöörkindad (esimesed treeningud saab tehtud ka ilma kinnasteta)

Treeningute sisu

Sportliku vabavõitluse treeningutes on väga oluline koht kogu üldkehalisel vormil: koordinatsioon, painduvus, kiirus, reaktsioonikiirus, vastupidavus ja jõud. Koos üldkehalise ettevalmistusega õpetame lastele järk-järgult kogu vabavõitluse tehnilist baasi - püsti- ja maasmaadlust, seinamaadlust, alistusvõtteid, lööke käte ja jalgadega ning nende kõikide oskuste kombineerimist. Kui laste treeningul on esialgu oluline treeningu mänguline ülesehitus, siis aasta-aastalt liigume edasi rohkem erialase treeningu juurde.

 

 

Tule TASUTA proovitreeningule

Regisreeru tasuta vabavõitluse proovitreeningule täites allolevad väljad.