Lukumaadlus on üks osa sportlikust vabavõitlusest, kuid seda saab harrastada ka eraldi spordialana. Kursuse läbinu saab esmase ülevaate sellest, milline näeb võitlus välja kui löögid ei ole lubatud ja millised on olulisemad tehnikad. Algkursus sobib nii inimesele, kes soovib alaga tegeleda lihtsalt harrastajana kui ka neile, kes plaanivad võistelda.

Algkursus on mõeldud absoluutselt kõikidele inimestele, kellele pakub huvi võitlussport ja lukumaadlus. Treenima saab tulla olenemata vanusest (ka lapsed), soost ja füüsilisest ettevalmistusest. Meil saavad turvaliselt treenida kõik huvilised - algajatest tippsportlasteni. Klubis RAMM leidub sobiva tasemega treeninggrupp kõigile. Algkursuse kestus on 12 nädalat.

Mida omandad lukumaadluse algkursuselt

Algkursusel käime läbi põhilised lukumaadluse positsioonid ja alistused:

  • maadlustehnikad ja mahaviimised
  • kägistused
  • liigeselukud
  • ala oluliseim tehniline baas

Algkursuse lõpetanu omab baasarusaamist lukumaadlusest ja selle olulisematest tehnikatest.

Kursusel osalemine ei vaja mingit kindlat füüsilist vormi või eelnevat treeningkogemust. Liituma on oodatud kõik huvilised.

Treeningusse võtta kaasa

  • Trennisärk ja –püksid (millel pole lukke, trukke, neete ja muid osasid, mis võiksid treeningkaaslasi vigastada)
  • Plätud (et vältida mustuse matile kandmist. Treeningud on matil paljajalu)
  • Hambakaitse

Treeningute sisu

Treeningud algavad üldkehalise soojendusega mis koosneb erinevatest jooksu- ja liikuvusharjutustest. Seejärel tehakse juurdeviivaid harjutusi vastavalt treeningu teemale. Treeningu põhiosas harjutatakse lukumaadluse tehnikaid ja tõstetakse samm-sammult koormust. Peale seda toimub sparring (välja arvatud algajate grupis), kus pannakse õpitu proovile ja seotakse eelnevate oskustega. Treening lõppeb venitus- ja lõdvestusharjutustega.

 

 

REGISTREERI LUKUMAADLUSE ALGKURSUSELE

Registreeri lukumaadluse algkursusele läbi alloleva kontaktvormi. Edasised juhised saadame sulle emailile.