RAMM maailmameistrivõistlustel

Maailmameistrivõistlused on tänaseks läbi saanud ja üldises plaanis on tulemus päris hea. Ksenija jõudis välja medalimatšini ja tulemuseks 5.-8. koht. Medalimatši tulemust nägime oma nurgast muidugi teistpidi minevat, aga sellesse ei tasu liiga kauaks kinni jääda. Mis teeb rõõmu, on hoopis see, et Ksenija suutis oma soorituse selleks MMiks varasemast hoopis teisele tasemele viia. Oleme võimelised medalite eest võitlema.

Kristjan jõudis oma rahvusvaheliste MMA tiitlivõistluste debüüdil välja 16 parema hulka ning kaotas viimases matšis tugevale Iirlasele napi otsusega. Minu hinnagul jäi 8 hulka pääsemisest lahutama vaid üks pisike taktikaline viga. Järgmisel korral oleme ilma kahtluseta targemad.

Ka Caspar ja Danila tegid oma esimesed sammud rahvusvahelistel tiitlivõistlustel, said seda õhku nuustutada ja maitse suhu, mida tegelikult tuleb selleks teha, et siin konkurentsis olla ja ka lõpuks medalitele mõelda. Tallinnas tagasi olles läheb nüüd töö topelt innuga lahti.

Vabavõitlusklubi RAMM tänab oma toetajaid – Exmet Services ja Põrandakeskust.

RAMM Eesti meistrivõistlustel

Eesti meistrivõistlused sportlikus vabavõitluses on läbi saanud ja meie klubi korjas võistluste lõpuks neli meistritiitlit, viis hõbemedalit ja viis pronksi. Kuna tegu oli ka meie klubi korraldatud võistlusega, siis topelt kordaminek Vabavõitlusklubi RAMM jaoks.

Suur tänu kõigile sportlastele ja korraldajatele!Trennis näeme!

Eesti vabavõitluskoondis Prahas

8. – 11. septembril toimub Prahas Maailmakarikas.Eestit on esindamas Vabavõitlusklubi RAMM Ksenija Grabova – 56,7kg ja Ergo Reinvald – 83,9kg ning spordiklubi TOKON Raigo Kutsar – 83,9kg.

Meie klubi sportlased Ksenija Grabova ja Ergo Reinvald astuvad võistlustulle neljapäeval.

Turniiri saab otseülekandes vaadata IMMAF.TV vahendusel.

Noorte treeningud avatud uste päeval

Meie jaoks on väga oluline, et laste ja noorte treeningud oleks eakohased. Harjutades jälgime bioloogilise küpsemise ja füüsilise kasvu teatavaid piiranguid. Kõiki füüsilisi omadusi saab treenida juba väga noores eas, kuid erinevatel kehalistel võimetel on erinevad sensitiivsed perioodid (periood, kus mingi võime areneb eriti kiiresti).

  • 8-12 aastaste laste grupis arendame koordinatsiooni, painduvust, kiirust, reaktsioonikiirust ja vastupidavust.
  • 13-17 aastaste noorte grupis arendame lisaks eelnimetatule ka maksimaalset jõudu ja kiiruslikku jõudu ehk plahvatust.

Videos näitavad meie noored jalalöögi täpsust ja plahvatuslikke maadlusvõtteid.

Tule tutvu meie treeningutega 4.septembril: Avatud trennid kogu perele!