Noorte treeningute puhul on meie jaoks äärmiselt oluline, et treeningud oleksid kooskõlas ealiste iseärasustega. Jälgime treeningutel noore keha bioloogilise küpsemise ja füüsilise kasvu erinevaid faase. Kõiki füüsilisi omadusi saab treenida juba väga noores eas, kuid erinevatel kehalistel võimetel on erinevad sensitiivsed perioodid. Ehk siis periood, kus teatud võimed arenevad õige lähenemise ning korrektsete treeningute puhul eriti kiiresti.

13-17 aastaste noorte grupis arendame lisaks tehnilistele oskustele ka kehalisi võimeid nagu koordinatsioon, painduvus, kiirus, reaktsioonikiirus, vastupidavus ja jõud. Võrreldes nooremate grupiga arendatakse teismeliste grupis ka maksimaalset jõudu ja kiiruslikku jõudu ehk plahvatust.

Meie jaoks on esikohal noorte füüsiline ja vaimne areng ning turvaline treenimine. Vaid sellise teadliku lähenemisega treenime tugevatest, tervetest ja tarkadest inimestest tulevased maailmameistrid.

RAMM klubist saab noor treeningutelt kaasa hea üldfüüsilise ettevalmistuse, et olla edukas mistahes spordialal ja mis veelgi olulisem - saavutab tugeva tervise, enesekindluse ja jõu. Reaalne võitlusoskus ja võime ennast ning teisi kaitsta on vabavõitlustreeningutega tegelemisel boonuseks. Meil saab treenida nii noor, kes soovib lihtsalt midagi uut ja põnevat õppida kui ka noor, kelle eesmärgiks on saada maailmameistriks. Lisaks saavad sageli trennikaaslastest sõbrad kogu eluks.

Treeningusse võtta kaasa

  • Trennisärk ja –püksid (millel pole lukke, trukke, neete ja muid osasid, mis võiksid treeningkaaslasi vigastada)
  • Plätud (et vältida mustuse matile kandmist. Treeningud on matil paljajalu)
  • Hambakaitse
  • MMA amatöörkindad (esimesed treeningud saab tehtud ka ilma kinnasteta)

Treeningute sisu

Sportliku vabavõitluse treeningutel on lisaks võitlema õppimisele suur tähelepanu ka üldkehalisel vormil. Sportlikku vabavõitlust harrastaval noorel on lisaks tehnilisele maadluse-, alistamise- ja löömisoskusele väga hästi arenenud koordinatsioon, vastupidavus, painduvus, reaktsioon ja jõud. Sportlik vabavõitlus on kõige parem spordiala oma keha mitmekülgseks arendamiseks.

 

 

Tule TASUTA proovitreeningule

Regisreeru tasuta vabavõitluse proovitreeningule täites allolevad väljad.