Kui mitmete teiste spordialade puhul ei ole täiskasvanutel üldse võimalik alaga tegelema hakata, siis RAMM klubis ja vabavõitluse spordialal on see teisiti. Me ei saada ukselt tagasi mitte kedagi tema vanuse või senise füüsilise võimekuse põhjal. Kõik inimesed, olenemata nende vanusest ja senisest sportlikust taustast leiavad endale sobiva tasemegrupi ja jõukohase treeningu. Meie klubis saab sportlikku vabavõitlust treenida ja ennast arendada nii 50-aastane algaja kui ka 25-aastane tippsportlane.

Sportlik vabavõitlus on põnev treeningala kõigile, mis pakub tervet keha ja tervet vaimu ning lõputut tehnilist õppimisvõimalust. Olgu siis eesmärgiks hea füüsiline vorm ja tervis, uute ja põnevate võitlustehnikate õppimine, hea seltskond ja võimalus midagi koos teha või hoopis unistus saada tippsportlaseks ja medaleid võita. RAMM klubis täituvad kõik need eesmärgid!

Treeningusse võtta kaasa

  • Trennisärk ja –püksid (millel pole lukke, trukke, neete ja muid osasid, mis võiksid treeningkaaslasi vigastada)
  • Plätud (et vältida mustuse matile kandmist. Treeningud on matil paljajalu)
  • Hambakaitse
  • MMA amatöörkindad (esimesed treeningud saab tehtud ka ilma kinnasteta)

Treeningu sisu

Sportliku vabavõitluse treeningutel on lisaks võitlema õppimisele ka suur tähelepanu ka üldkehalisel vormil ja vastupidavusel. Sportlikku vabavõitlust harrastaval inimesel on lisaks tehnilisele maadluse-, alistamise- ja löömisoskusele väga hästi arenenud koordinatsioon, vastupidavus, painduvus, reaktsioon ja jõud. Sportlik vabavõitlus on kõige parem spordiala oma keha mitmekülgseks arendamiseks. Lisaks on treenimine ja treeninggruppi kuulumine suure mõjuga inimese enesekindlusele ja sotsiaalsete oskuste arendamiseks. Trennist leiavad paljud endale sõbrad kogu eluks.

 

 

Tule TASUTA proovitreeningule

Regisreeru tasuta vabavõitluse proovitreeningule täites allolevad väljad.